Tilmeld dig
vores nyhedsbrev

Medarbejdere

Personlig rådgivning

Mød vores medarbejdere

PensionsSelskabet pension & health care services er landsdækkende med 12 kontorer og tilbyder up-to-date pensions- og sundhedsløsninger til virksomheder og private med personlig rådgivning, når du har tid.

Aarhus

Anette Green Madsen

Seniorrådgiver T: 2090 4301 E: agm@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Asta Skibsted

Business Support T: 7171 3090 E: ase@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Cecilie Bonde Jørgensen

Business Support | SoMe & IT T: 2090 4304 E: cbj@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Edita Kristensen

Regnskabsmedarbejder T: 3178 4325 E: edk@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Erik Hougesen

Pensionschef T: 4080 6641 E: erik@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Finn Blaavand

Pensionschef T: 2044 5359 E: finn@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Lars Holm Kølbæk

CFO T: 2090 4319 E: lak@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Marie Rahbek

Sundhed I Strategisk sundhed T: 2090 4308 E: mar@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Mirella Castellano

Business Support T: 2090 4317 E: mic@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Pernille Søndergaard

Back Office Manager T: 2090 4318 E: pms@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Rikke Kielberg

HR, IT & SOME koordinator T: 2090 4313 E: rik@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Stig Wetterstrøm

Partner | CEO T: 2090 4320 E: swe@pensionsselskabet.dk

Aarhus

Vacant

ukendt T: ukendt E: ukendt

Aarhus

Søs Hardorff

Business Support T: 5189 2110 E: soh@pensionsselskabet.dk

Esbjerg

Jeanett Thorndahl Ibsgaard

Business Support T: 2021 4785 E: jeanett@pensionsselskabet.dk

Esbjerg

Mikael Skov

Partner | Pensionschef T: 3073 7394 E: mikael@pensionsselskabet.dk

Herning

Betinna Zink

Business Support | Lønsikring T: 9282 7278 E: bmz@pensionsselskabet.dk

Herning

Claus Kamstrup

Pensionskonsulent T: 3178 4327 E: claus@pensionsselskabet.dk

Herning

Hanne Lorenzen

Business Support T: 3162 0612 E: hanne@pensionsselskabet.dk

Herning

Jesper Bo Nielsen

Pensionskundechef T: 3178 4328 E: jesper@pensionsselskabet.dk

Herning

Kurt Mortensen

Chefrådgiver T: 3073 9950 E: kurt@pensionsselskabet.dk

Herning

Lene Simmelkjær

Business Support T: 3173 0000 E: lene@pensionsselskabet.dk

Hjørring | Aalborg

Arne Overgaard Larsen

Associeret Partner | Pensionschef T: 7171 2050 E: aol@pensionsselskabet.dk

Holbæk

Dennis Osbæck

Pensionskonsulent | e-rådgivning T: 2090 4315 E: dos@pensionsselskabet.dk

Holbæk

Kim Hvid

Rådgivnings & Servicechef T: 2260 3055 E: hvid@pensionsselskabet.dk

Holbæk

Sanne Basse

Connection Manager T: 2090 4303 E: sab@pensionsselskabet.dk

Kolding

Adam Wolfson

Pensionschef T: 4051 1555 E: awo@pensionsselskabet.dk

Horsens

Casper Ørsted

Partner | Pensionschef T: 4036 2079 E: casper@pensionsselskabet.dk

Horsens

Henrik Simonsen

Markedschef T: 3131 3000 E: hrs@pensionsselskabet.dk

Horsens

Kate Kidmose

Business Support T: 9215 1440 E: kate@pensionsselskabet.dk

København

Anne Marie Nielsen

Pensionskonsulent T: 2260 3057 E: anm@pensionsselskabet.dk

København

Daniel Ringgaard

Pensionschef T: 2090 4307 E: dar@pensionsselskabet.dk

København

Gert Bøhling

Pensionskundechef T: 2090 4311 E: geb@pensionsselskabet.dk

København

København

Helle Kolding

Pensionskonsulent I Nordnet T: 2090 4306 E: hdk@pensionsselskabet.dk

København

Lars Erik Bonnesen

Partner | Pensionschef T: 2090 4312 E: leb@pensionsselskabet.dk

København

Niels Borger Rasmussen

Partner | Direktør T: 2090 4310 E: nbr@pensionsselskabet.dk

København

Ninett Christensen

Business Support T: 20904314 E: nic@pensionsselskabet.dk

København

Peter Ankerstjerne

Pensionskundechef T: 2090 4316 E: pas@pensionsselskabet.dk

København

Torben Jantzen

Pensionskonsulent T: 2090 4309 E: tja@pensionsselskabet.dk

Næstved

Peter Busk

Partner | Pensionschef T: 2260 3056 E: busk@pensionsselskabet.dk

Odense

Charlotte Pedersen

Pensionskonsulent T: 2872 9178 E: cp@pensionsselskabet.dk

Sønderborg

Henrik Pape Henriksen

Pensionskonsulent T: 9215 1699 E: hph@pensionsselskabet.dk

Sønderborg

Michael Pape Søndergaard

Partner | Pensionschef T: 9215 1040 E: msg@pensionsselskabet.dk

Viborg